Відгуки про компанію ПромАвтоХолод
- Степан О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляв фільтра, все як я хотів — оригінал.
Все швидко, якісно, чесно.
Буду звертатися ще!- Коментар продавця
Вітаємо вас, Степане!
Вдячні за те, що ви поділилися з нами та нашими потенційними клієнтами своїм враженням від нашоі роботи.
- Коментар продавця
- Вячеслав М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Хочу поблагодарить Владимира, работа выполнена по договорённости, качество плюс не дорого, понравилось. Надеюсь посотрудничать снова.
Рекомендую как ответственную организацию.
Фото полученных мною запчастей прилагается.- Коментар продавця
В'ячеславе, добрий день! Дякуємо за відмінний відгук та позитивну оцінку нашої роботи. Нам дуже приємно, що у нас є такі чуйні та вдячні клієнти, як ви.
- Коментар продавця
- Валентин З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
В друге маю справу з цими хлопцями, чудово все! Запчастини завжди в наявності, також вибір по виробникам.
Задоволений ціною та якістью.- Коментар продавця
Доброго дня, Валентин.
Прийміть нашу щиру подяку за такі добрі та теплі слова на нашу адресу.
- Коментар продавця
- Валентин З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Рекомендую, все чесно та прозоро.
- Коментар продавця
Вітаємо Вас! Щиро дякую за те, що ви знайшли час, щоб оцінити нас та написати відгук.
- Коментар продавця
- Валерий Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Валерію, добрий день. Дякуємо вам за відгук.
- Коментар продавця
- Андрій П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Холодильщики молодцы. Сегодня приехал менять сальник компрессора, оказалось, что ещё сцепление подходило к концу. Посоветовали сразу заменить. Все показали рассказали. Заменил сразу сцепление.
Мне предложили, три города на выбор - Киев, Луцк, Черновцы.
Ближе всего мне был Киев.
Советую!- Коментар продавця
Доброго вам дня, Андрію! Дуже дякую вам за чудовий відгук.
- Коментар продавця
- Покупець
- Назар Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук! Звертайтесь
- Коментар продавця
- Віктор І.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую, Слава Україні !
Рекомендую, все файно та чесно!- Коментар продавця
Героям Слава! Дякуемо за відгук
- Коментар продавця
- Віктор І.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую за знижку та якісні запчастини! Буду звертатись.
- Коментар продавця
Вікторе, добрий день! Дякуємо за відмінний відгук та позитивну оцінку нашої роботи.
- Коментар продавця

